FDA-onaylı Ultherapy
444 0 625
Ankara / TÜRKİYE

AMELİYATSIZ CİLT NASIL KALDIRILIR VE SIKILAŞTIRILIR?

ULTHERAPY®, ile.

Ultherapy boyun, çene hattı ve kaşları kaldıran, dekolte bölgesindeki çizgi ve kırışıklıkları iyileştiren, FDA onaylı, ameliyatsız tek prosedürdür. Ultherapy ultrasonik görüntüleme yapabilme özelliğiyle ultrason enerjisini, zaman içinde iyileşen doğal görünümlü sonuçlar için size en çok fayda sağlayacağı cilt katmanına iletilir.

ULTHERAPY NEDİR?

ULTRASON, CERRAHİ UYGULAMA DEĞİLDİR

Ultherapy, kolajen stimülasyonu için diğer cerrahi olmayan tedavilerden daha derine inmek için ultrason teknolojisini kullanır. Bilinen geleneksel ultrason görüntüleme sisteminden yararlanır, böylece Ultherapy uygulayıcıları tedavi ettikleri doku katmanlarını görebilir. Bu, tedavi enerjisinin size en çok fayda sağladığı yere iletilmesini sağlar.

CİLT KALDIRMA İÇİN FDA ONAYLI

Boyun, gıdı ve kaş üzerindeki cildi cerrahi olmayan bir şekilde kaldırmak ve ayrıca dekolte üzerindeki çizgi ve kırışıklıkları iyileştirmek için sadece Ultherapy FDA onaylıdır! Dünya çapında bir milyondan fazla tedavi sunmamıza şaşmamalı.

CERRAHİ OLMAYAN BİR PROSEDÜR

Cerrahi bir işlemle yüz gerdirmeye hazır olmayan hastalar için Ultherapy, çoğu hasta için tek bir tedavide kanıtlanmış sonuçlar sağlar. Gevşek cildinizi ameliyatsız, cildinizin yüzeyini etkilemeden ve iyileşme süresi olmadan nasıl tedavi edeceğinizi öğrenin.