FDA-onaylı Ultherapy
444 0 625
Ankara / TÜRKİYE

DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ SONUÇLAR İÇİN ULTRASON TERAPİ.

Ultherapy® cilt altında termal bir etki oluşturmak için mikrofokuslu ultrason kullanır. Bu etki, temelde vücudunuzun taze, yeni kolajen yaratma sürecini hızlandırır.

ULTHERAPY NASIL ÇALIŞIR?

Yeni Kolajen Oluşturur

Ulterapy cildi kesmeden veya cildin yüzeyine zarar vermeden kozmetik cerrahinin müdahale ettiği cildin temel tabakasına odaklı ultrason enerjisini göndererek kolajen üretimini uyarır.

Toksin veya İğne yok

Lazer, radyo frekans, cerrahi ve diğer teknolojilerden farklı olarak, cerrahi olmayan Ulterapy cilt yüzeyini atlayarak doğru miktardaki enerjiyi cildin doğru derinliğine doğru sıcaklıkta iletir. Bu enerji cildin altında doğal bir cevabı tetikleyerek taze, yeni kolajeni üreten bir yenileme sürecini başlatır.

Sosyal hayatınızı aksatmayan tedavi. Doğal sonuçlar.

Bazı hastalar tedaviden hemen sonra bir ilk etki görür fakat esas sonuçlar oluşan yeni kolajenin boyun, çene, alındaki cildi gerip, sıkılaştırmasıyla 2-3 ay sonra ortaya çıkar. Cerrahi bir yüz gerdirmenin sonuçlarına ulaşamasa da, cerrahiden kaçınanlar için veya cerrahi yüz gerdirme yaptırdıktan sonra etkilerini uzatmak için Ulterapi klinik olarak kanıtlanmış invaziv olmayan bir alternatif sunar.