FDA-onaylı Ultherapy
444 0 625
Ankara / TÜRKİYE

ULTHERAPY® KESİNTİSİZ YER ÇEKİMİNE DAYANIKLIDIR

Cerrahi olmayan cilt kaldırma ve sıkılaştırmada Altın Standart olarak tanınan tedaviyi tek bir Ultherapy tedavisi ile deneyimleyin.1,2

NE BEKLEMELİSİNİZ?

Sadece Tek Bir Tedavi Seansı

Sadece invaziv olmayan tek bir Ulterapy seansı ile sosyal hayatınızı aksatmadan güneşe maruziyetin, yerçekiminin ve zamanın etkilerine karşı mücadele etmenize yardımcı olur.

Tedavinizden Önce

İlk yapmanız gereken bir Ulterapy kliniğinde bire bir danışma randevusu almanız. Bu görüşmede doktor sizin sorularınıza cevap verecek, cildinizi inceleyecek ve cildiniz bu tedaviye uygun mu degil mi belirleyecektir.
Ulterapy tedavisi için randevunuzu aldıktan sonra, tedavi öncesi herhangi bir özel hazırlık veya cilt bakımı yaptırmanıza gerek yoktur.

Tedavi Esnasında

Cildinizin temizliği ve tedavi edilecek bölgelerin tesbit edilmesinden sonra, doktorunuz ultrason jelini sürecek ve tedavi başlığını cildinizin üzerine yerleştirecektir. Sonra, doktorunuz cihazın ultrason ile görüntüleme özelliğini kullanarak tedavi enerjisinin cilde en uygun bir şekilde yerleştirilmesini belirlemek için cildinizin katmanlarını inceler ve sonra odaklı ultrasonu enerjisini cildinizin altına uygular. Tedavinin uygulanması sırasında cildin derinlerine küçük miktarda enerji aktarıldığını hissedeceksiniz ki bu da cildinizde kolajen üretim sürecinin başlatıldığının göstergesidir.

Tedavinizden Sonra

Ulterapy ile sosyal hayatınız hiç aksamaz! Tedavinizden sonra normal yaşantınıza hemen dönebilirsiniz ve tedavi sonrası dikkat etmeniz gereken herhangi bir kısıtlama da yoktur.
Tedaviden hemen sonra cildiniz kızarabilir ancak bu kızarıklık birkaç saat içinde kaybolur. Bazı hastaların cildinde hafif şişlik, karıncalanma veya dokunmaya karşı hassasiyet oluşabilir fakat bunlar hafif derecelidir ve geçicidir.